رفتن به بالا
  • سه شنبه - ۱۸ اسفند ۱۳۹۴ - ۰۱:۴۱
  • کد خبر : ۲۱۱۷
  • مشاهده :905 views
6215

چند خبر از پینگ پنگ شهرستان اقلید

فرماندار اقلید از تصویب ۱۸۰ میلیون تومان اعتبار از محل دو درصد نفت‌وگاز، ماده ۱۸۰ و استانی به حفاظت و حمایت، آبخیزداری، تکمیل پروژه‌های عمرانی ساختمان حفاظت و اطفای حریق و… منابع طبیعی، این شهرستان خبر داد. به گزارش خبرگزاری فارس از اقلید، صادق کریمی عصر امروز در همایشی که به مناسبت هفته منابع طبیعی […]

فرماندار اقلید از تصویب ۱۸۰ میلیون تومان اعتبار از محل دو درصد نفت‌وگاز، ماده ۱۸۰ و استانی به حفاظت و حمایت، آبخیزداری، تکمیل پروژه‌های عمرانی ساختمان حفاظت و اطفای حریق و… منابع طبیعی، این شهرستان خبر داد.
به گزارش خبرگزاری فارس از اقلید، صادق کریمی عصر امروز در همایشی که به مناسبت هفته منابع طبیعی و احسان و نیکوکاری با مشارکت منابع طبیعی، کمیته امداد و آموزش‌ و پرورش اقلید و با حضور مدیرکل کمیته امداد فارس، مدیرکل و نماینده ولی‌فقیه در اداره‌کل منابع طبیعی و آبخیزداری فارس، امام‌جمعه اقلید، معاون فرماندار، مسئولان شهرستانی، دانش‌آموزان، اعضای گروه مردم‌نهاد دوست‌داران و همیاران طبیعت اقلید، فرهنگیان، مددجویان کمیته امداد و طبیعت‌دوستان این شهرستان در سالن امام رضا اقلید برگزار شد هفته منابع طبیعی و احسان و نیکوکاری را گرامی داشت.
وی به حماسه‌آفرینی ملت غیور ایران در صحنه‌ها و عرصه‌های مختلف داخلی و خارجی اشاره کرد و از حضور پرشور و بانشاط آنان به‌ویژه مردم شهیدپرور اقلید در انتخابات هفتم اسفندماه جاری تقدیر کرد.
کریمی با اشاره به ناکامی و شکست دوباره دشمنان که به دنبال سوءاستفاده از این انتخابات بودند تصریح کرد: مردم ایران با حضور حداکثری پای صندوق‌های رأی و با تجدید بیعت با آرمان‌های انقلاب، امام، شهدا و مقام معظم رهبری به جهانیان یادآوری کردند که همان ملتی هستند که با اراده، توان و اتحاد ملی و دستان خالی انقلاب را به پیروزی رساندند.
فرماندار اقلید در ادامه هفته منابع طبیعی را تبریک گفت و اقلید را شهرستانی سرشار از منابع طبیعی و خدادادی معرفی کرد و به وجود چشمه‌سارها، جنگل، کوه و… این شهرستان اشاره کرد.
این مسئول با اشاره به اینکه شغل بیش از ۸۰ درصد از مردبه نقل از روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان اقلید، یک دوره مسابقه پینگ پنگ گرامیداشت یاد و خاطره شهدای ورزشکار بین دو رده سنی نوجوانان  و بزرگسالان در محل سالن پینگ پنگ این شهرستان به صورت انفرادی و در جدول دوره ای برگزار گردید که در پایان نفرات برتر معرفی و به آنها حکم قهرمانی اهداء شد.
رده سنی نوجوانان: محمد امین زینلی مقام اول، مهدی کوثری مقام دوم، علیرضا نیکویی مقام سوم
رده سنی بزرگسالان: نوید خیراندیش  مقام اول، مهدی ثابت مقام دوم، سید رامین حسینی مقام سوم

برگزاری مسابقه پینگ پنگ دوستانه بین اقلید و آباده
مسابقه پینگ پنگ دوستانه بین شهرستان اقلید و آباده در دو رده سنی بزرگسالان و نونهالان به میزبانی شهرستان اقلید برگزار گردید.
که در نهایت مقام های انفرادی بصورت زیر بدست آمد:
رده سنی بزرگسالان بین ۱۶ بازیکن: آقایان نوید خیراندیش (اقلید)، مصطفی غلامعلی شاهی( آباده)، وحید نیکویی از(اقلید)، مقام های اول تا سوم را کسب کردند.
در رده سنی نونهالان بین ۶ بازیکن: امیر رضا افضلی(اقلید)، احمد شفیعی(آباده)، و محمد حسین اسماعیلی از(آباده) اول تا سوم شدند.

مسابقات تنیس روی میز بین کارکنان دادگستری برگزار شد
مسابقات پینگ پنگ کارمندان دادگستری اقلید به همت اداره ورزش و جوانان با حضور ۱۶ بازیکن به صورت انفرادی و جدول دو حذفی در سالن پینگ پنگ این شهرستان برگزار گردید که پس از انجام ۳۰ بازی محمد رضا رستگار مقام اول، سید محمد رضا ساداتی مقام دوم و رضا عزیزی مقام سوم را کسب کردند.

برگزاری کارگاه آموزشی در رشته پینگ پنگ
یک دوره کارگاه آموزشی یاد گیری پینگ پنگ با همکاری اداره ورزش و جوانان و اداره آموزش و پرورش ، در سالن شادروان مختاری به مدرسی غلامحسین خیراندیش و با حضور دبیران ورزش این شهرستان جهت پیشرفت این رشته برگزار گردید.  اقلید کشاورزی است از مشکل خشک‌سالی و آسیب‌هایی که به اقتصاد و معیشت کشاورزان وارد کرده سخن گفت و تخریب منابع طبیعی، استفاده بی‌رویه از منابع آبی و… را از عوامل تأثیرگذار در این زمینه خواند و بر لزوم جهاد ملی و مشارکت عمومی در راستای حفاظت و احیای منابع طبیعی تأکید کرد.
کریمی خاطرنشان کرد: عدم استفاده صحیح از منابع خدادادی بیش‌ترین ضرر را به خودمان می‌زند ازاین‌رو لازم است تا با مدیریت صحیح موجب پیشرفت و توسعه شویم.
فرماندار اقلید در پایان سخنان خود با اشاره به تصویب ۱۸۰ میلیون تومان اعتبار از محل دو درصد نفت، ماده ۱۸۰ و استانی به حفاظت و حمایت، آبخیزداری، تکمیل پروژه‌های عمرانی ساختمان حفاظت و اطفای حریق و… منابع طبیعی، مساعدت با منابع طبیعی و آبخیزداری در حفظ اراضی ملی، جنگل‌ها و…را لازم دانست.

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه