رفتن به بالا
  • سه شنبه - ۱۸ اسفند ۱۳۹۴ - ۰۱:۳۹
  • کد خبر : ۲۱۱۵
  • مشاهده :1,113 views
News10447

اختصاص ۱۸۰ میلیون تومان اعتبار به منابع طبیعی اقلید

فرماندار اقلید از تصویب ۱۸۰ میلیون تومان اعتبار از محل دو درصد نفت‌وگاز، ماده ۱۸۰ و استانی به حفاظت و حمایت، آبخیزداری، تکمیل پروژه‌های عمرانی ساختمان حفاظت و اطفای حریق و… منابع طبیعی، این شهرستان خبر داد. به گزارش خبرگزاری فارس از اقلید، صادق کریمی عصر امروز در همایشی که به مناسبت هفته منابع طبیعی […]

فرماندار اقلید از تصویب ۱۸۰ میلیون تومان اعتبار از محل دو درصد نفت‌وگاز، ماده ۱۸۰ و استانی به حفاظت و حمایت، آبخیزداری، تکمیل پروژه‌های عمرانی ساختمان حفاظت و اطفای حریق و… منابع طبیعی، این شهرستان خبر داد.
به گزارش خبرگزاری فارس از اقلید، صادق کریمی عصر امروز در همایشی که به مناسبت هفته منابع طبیعی و احسان و نیکوکاری با مشارکت منابع طبیعی، کمیته امداد و آموزش‌ و پرورش اقلید و با حضور مدیرکل کمیته امداد فارس، مدیرکل و نماینده ولی‌فقیه در اداره‌کل منابع طبیعی و آبخیزداری فارس، امام‌جمعه اقلید، معاون فرماندار، مسئولان شهرستانی، دانش‌آموزان، اعضای گروه مردم‌نهاد دوست‌داران و همیاران طبیعت اقلید، فرهنگیان، مددجویان کمیته امداد و طبیعت‌دوستان این شهرستان در سالن امام رضا اقلید برگزار شد هفته منابع طبیعی و احسان و نیکوکاری را گرامی داشت.
وی به حماسه‌آفرینی ملت غیور ایران در صحنه‌ها و عرصه‌های مختلف داخلی و خارجی اشاره کرد و از حضور پرشور و بانشاط آنان به‌ویژه مردم شهیدپرور اقلید در انتخابات هفتم اسفندماه جاری تقدیر کرد.
کریمی با اشاره به ناکامی و شکست دوباره دشمنان که به دنبال سوءاستفاده از این انتخابات بودند تصریح کرد: مردم ایران با حضور حداکثری پای صندوق‌های رأی و با تجدید بیعت با آرمان‌های انقلاب، امام، شهدا و مقام معظم رهبری به جهانیان یادآوری کردند که همان ملتی هستند که با اراده، توان و اتحاد ملی و دستان خالی انقلاب را به پیروزی رساندند.
فرماندار اقلید در ادامه هفته منابع طبیعی را تبریک گفت و اقلید را شهرستانی سرشار از منابع طبیعی و خدادادی معرفی کرد و به وجود چشمه‌سارها، جنگل، کوه و… این شهرستان اشاره کرد.
این مسئول با اشاره به اینکه شغل بیش از ۸۰ درصد از مردم اقلید کشاورزی است از مشکل خشک‌سالی و آسیب‌هایی که به اقتصاد و معیشت کشاورزان وارد کرده سخن گفت و تخریب منابع طبیعی، استفاده بی‌رویه از منابع آبی و… را از عوامل تأثیرگذار در این زمینه خواند و بر لزوم جهاد ملی و مشارکت عمومی در راستای حفاظت و احیای منابع طبیعی تأکید کرد.
کریمی خاطرنشان کرد: عدم استفاده صحیح از منابع خدادادی بیش‌ترین ضرر را به خودمان می‌زند ازاین‌رو لازم است تا با مدیریت صحیح موجب پیشرفت و توسعه شویم.
فرماندار اقلید در پایان سخنان خود با اشاره به تصویب ۱۸۰ میلیون تومان اعتبار از محل دو درصد نفت، ماده ۱۸۰ و استانی به حفاظت و حمایت، آبخیزداری، تکمیل پروژه‌های عمرانی ساختمان حفاظت و اطفای حریق و… منابع طبیعی، مساعدت با منابع طبیعی و آبخیزداری در حفظ اراضی ملی، جنگل‌ها و…را لازم دانست.

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه