رفتن به بالا
  • شنبه - ۸ اسفند ۱۳۹۴ - ۰۲:۳۶
  • کد خبر : ۲۰۷۳
  • مشاهده :807 views
fdghdfh

فرماندار اقلید با تقدیر از حضور مردم در انتخابات عنوان کرد:مردم وفادار ایران اسلامی در دنیا بی نظیرند

فرماندار اقلید با بیان اینکه مردم وفادار ایران در دنیا بی نظیرند از حضور حماسی آنان در صحنه انتخابات تقدیر و تشکر کرد. به گزارش مرضیه یحیی پور خبرنگار پورتال شهرستان اقلید، مردم این شهرستان همزمان با سراسر کشور از دقایق نخستین آغاز زمان رسمی رأی گیری پای صندوق های رأی حاضر شدند و با […]

فرماندار اقلید با بیان اینکه مردم وفادار ایران در دنیا بی نظیرند از حضور حماسی آنان در صحنه انتخابات تقدیر و تشکر کرد.
به گزارش مرضیه یحیی پور خبرنگار پورتال شهرستان اقلید، مردم این شهرستان همزمان با سراسر کشور از دقایق نخستین آغاز زمان رسمی رأی گیری پای صندوق های رأی حاضر شدند و با صلابت، غیرت و بصیرت به ندای مقام معظم رهبری مبنی بر حضور حداکثری در این عرصه لبیک گفتند.
فرماندار اقلید نیز که برای رأی به منتخب خود در مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری در حسینیه بازار این شهرستان حاضر شد در گفت و گو با خبرنگار پورتال از حضور مؤثر و همراهی همیشگی مردم تقدیر کرد و اظهار داشت: به داشتن چنین مردم وفادار و صبوری افتخار می کنیم.
صادق کریمی به صف های طولانی مردم در شعب اخذ رای اشاره و عنوان کرد: حضور پررنگ مردم در این انتخابات ، تجدید بیعت با امام و شهدا، تبعیت از رهبری و صیانت از آرمان های انقلاب اسلامی ایران است.
وی تأکید کرد: مردم بصیر و هوشیار ایران امروز بار دیگر به جهانیان ثابت می کنند که استقلال، امنیت، سربلندی و قدرتی را که با لطف اللهی، تکیه بر توان خود، وحدت و انسجام ملی بدست آوردند به راحتی از آن نمی گذرند و تحویل دشمنان قسم خورده نظام و انقلاب نمی دهند.
فرماندار اقلید به هماهنگی ها و اقدامات صورت گرفته در راستای برگزاری انتخاباتی سالم، امن و آرام در این شهرستان اشاره کرد و از مردم خواست تا با حضور به موقع پای صندوق های رأی از ترافیک ساعت های پایانی مهلت رأی گیری جلوگیری کنند.

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه