رفتن به بالا
  • جمعه - ۷ اسفند ۱۳۹۴ - ۰۵:۰۸
  • کد خبر : ۲۰۶۲
  • مشاهده :1,203 views
News13513

متن انصراف نامه رسمی دکتر محسن حیدرنیا نامزد دهمین دوره مجلس شورای اسلامی به نفع وحدت شهرستان اقلید

بسم رب الشهداء والصدیقیین رب ادخلنی مدخل صدق و اخرجنی مخرج صدق خدایا گواه باش که برای تو امدم و اکنون به دور از هرگونه وابستگی برای رضای تو و احترام به مردم و نقد فضاهای ناسالم تبلیغاتی تا ایجاد فضایی بهتر کناره می گیرم. سلام و درود بر ملت شریف شهرستان اقلید استحضار دارید […]

بسم رب الشهداء والصدیقیین
رب ادخلنی مدخل صدق و اخرجنی مخرج صدق
خدایا گواه باش که برای تو امدم و اکنون به دور از هرگونه وابستگی برای رضای تو و احترام به مردم و نقد فضاهای ناسالم تبلیغاتی تا ایجاد فضایی بهتر کناره می گیرم.
سلام و درود بر ملت شریف شهرستان اقلید
استحضار دارید که مسوولیت اجتماعی میثاقی الهی است که اساس معنابخشی و ارزش گذاری برای هر گونه حرکت موثر در جامعه به شمار می آید.از همین منظراست که خدمت خالصانه به خلق یکی از استوارترین راه های سلوک و وصول به خالق محسوب می گردد.
اینجانب دقیقا بر اساس همین منطق به رقابت انتخاباتی دوره ی دهم مجلس شورای اسلامی ورود کرده و بر همین اساس نیز خروج می کنم. باشد تا به مصداق قران ورود و خروجم مرضی رضای خداوند و مایه خیروبرکت و همدلی برای مردم بوده باشد.اگر چه دیر به صحنه وارد شدم و فرصت نشد دیدگاه هایم را به سمع و نظر همگان برسانم، لیکن در همین مجال کوتاه کوشیدم شیوه ای نوین را به منظور اصلاح فرهنگ انتخاباتی و بر اسلوب های ذیل پیش گرفته و وجهه همت قرار دهم:
۱-ترویج گفتمان مردم سالاری دینی بر اساس اصول قانونی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران.
۲-تاکید بروحدت اجتماعی و اتحاد شهر و روستا.
۳-ترویج فرهنگ اخلاق محوری ، مردم داری و احترام به رقبا.
۴-تبیین ظرفیتها و قابلیتهای توسعه شهرستان در جنبه های اقتصادی و فرهنگی و سیاسی.
۵-تبیین دیدگاه ها و ارایه ی راهکار ها برای حل معضلات شهر اقلید ، بخش مرکزی ،بخش حسن اباد،و بخش سده با تاکید بر تشکیل کارگروهای سطح بالای کارشناسی مساله محور و نیز تاکید بر خلاصی شهرستان از تکیه صد درصدی به کشاورزی با توجه به بحران آب و نیز فعال کردن صنایع افت زده و ترمیم ضعف های کشاورزی و باغداری و دامداری.
۶-پرهیز از ایجاد فضای تشنج و غوغا سالاری و اجتناب جدی از اسراف و تبذیرو زر و زور و نیرنگ.
۷-تاکید بر رسیدگی ویژه به اقشار محروم و رفع معضل بیکاری که ریشه ی مشکلات دیگر فرهنگی و اجتماعی می باشد.
۸-تاکید بر حضور فعال و مستمر و صادقانه نماینده مجلس در میان مردم در راستای تحقق اصول ۴۳ ، ۴۸، ۷۶ و۸۴ قانون اساسی.
۹-ارتقای آگاهی های سیاسی و احتماعی و حقوقی و تاریخی .
۱۰- کشف استعدادهای انسانی و توجه جدی به دیدگاه های جوانان فرهیخته و ایجاد تمهیدات لازم برای کادر سازی مدیریت اینده شهرستان.
بسیار شاکرم که تا همین اندازه به ادای دین خود نسبت به مردم عزیزم پرداخته و اکنون به منظور حفظ وحدت و وفاق شهرستان و ارج نهادن به خواسته جمعی از بزرگان و معتمدان دلسوز شهر،بدینوسیله با بهره گیری از فرهنگ ایثار و از خودگذشتگی از صحنه ی رقابت به نفع وحدت شهرستان انصراف می دهم و توفیقات و ترقیات ملت شریف را از خداوند منان خواستارم .
در پایان بر خود فرض می دانم تا از شکیبایی و تحمل همه مردم و بویژه حامیان فهیم همراهم تشکر نمایم.امید که از این تجربه گرانسنگ امروز برای فردایی بهتر بهره مند گردیم.ان شاء الله.
اقلید،پنجم اسفند ۱۳۹۴خورشیدی
محسن حیدرنیا

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه