رفتن به بالا
  • پنجشنبه - ۶ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۴:۴۷
  • کد خبر : ۲۰۴۷
  • مشاهده :704 views
News13489

اکبر رضایی فرد از کاندیداتوری انتخابات مجلس در جهت اتحاد مردم شهرستان اقلید انصراف داد + بیانیه

باسمه تعالی مردم عزیز و فهیم شهرستان اقلید با سلام و احترام روزی که به نیت خدمت به شهرستان عزیزم اقلید تصمیم به ثبت نام در انتخابات مجلس گرفتم, با خود و خدای خود عهد بستم که در مسیر خیر و صلاح مردم قدم بردارم و منافع و مصلحت عموم را بر منافع خویش مقدم […]

باسمه تعالی
مردم عزیز و فهیم شهرستان اقلید
با سلام و احترام
روزی که به نیت خدمت به شهرستان عزیزم اقلید تصمیم به ثبت نام در انتخابات مجلس گرفتم, با خود و خدای خود عهد بستم که در مسیر خیر و صلاح مردم قدم بردارم و منافع و مصلحت عموم را بر منافع خویش مقدم بدانم و اکنون نیز  بر همان عهد و پیمان وفادارم و معتقدم که خیر و صلاح  شهرستان در انسجام نیروها و جلوگیری از سردرگمی مردم در انتخاب نماینده ای اصلح و شایسته است.
لذا با توجه به شرایط پیش آمده و در جهت وحدت و یکپارچگی شهرستان ( شهر ها و روستاها) وبه نفع مردم  از کاندیداتوری دهمین دوره ی انتخابات مجلس شورای اسلامی انصراف می دهم.وتاکید میکنم که کناره گیری اینجانب  به نفع هیچ جریان سیاسی خاصی نبوده واز همه ی اقشار مردم تقاضامندم  که به صورت گسترده  و با درک هوشمندانه ی موقعیت فعلی شهرستان در پای صندوق های رای حاضر شوند.ان شاء الله مردم فهیم, با رعایت کامل اخلاق و پرهیز از هر گونه غیبت و تهمت, بستری مناسب جهت شناسایی توانمندی های همه ی کاندیداهای محترم فراهم آورند.
همچنین بر خویش فرض میدانم تا از محبت ها و حمایت های همه ی عزیزانی که به طرق مختلف اینجانب را مورد تفقد و لطف خویش قرار دادند صمیمانه تقدیر و تشکر نمایم و قدر دان زحمات ،  تلاش ها و حمایت های همه جانبه دوستان عزیزم هستم و به آن افتخار می کنم.
از خداوند بزرگ و متعال می خواهم که هرآنچه خیر و صلاح مردم اقلید در این انتخابات است رقم بخورد. به امید داشتن شهرستانی آباد در سایه تلاش و کوشش همگان.
والعاقبه للمتقین…
اکبر رضایی فرد
۹۴/۱۱/۲۸

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه