رفتن به بالا
  • شنبه - ۱۷ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۳:۲۸
  • کد خبر : ۲۰۲۷
  • مشاهده :1,113 views

بهره‌برداری از خط تغذیه و شبکه داخلی گازرسانی دژکرد اقلید

خط تغذیه ۲۰ کیلومتری و شبکه توزیع ۲۴ کیلومتری دژکرد اقلید با اعتباری بالغ‌بر ۸ میلیارد تومان به بهره‌برداری رسید. به گزارش خبرگزاری فارس از اقلید، گازرسانی شهر دژکرد با خط تغذیه ۲۰ کیلومتری و شبکه توزیع ۲۴ کیلومتری و بااعتباری بالغ‌بر ۸ میلیارد تومان عصر پنج‌شنبه با حضور معاون عمرانی استاندار فارس، نماینده مردم […]

خط تغذیه ۲۰ کیلومتری و شبکه توزیع ۲۴ کیلومتری دژکرد اقلید با اعتباری بالغ‌بر ۸ میلیارد تومان به بهره‌برداری رسید.
به گزارش خبرگزاری فارس از اقلید، گازرسانی شهر دژکرد با خط تغذیه ۲۰ کیلومتری و شبکه توزیع ۲۴ کیلومتری و بااعتباری بالغ‌بر ۸ میلیارد تومان عصر پنج‌شنبه با حضور معاون عمرانی استاندار فارس، نماینده مردم اقلید در مجلس شورای اسلامی، فرماندار، مسئولان شهرستانی و مردم این شهر به بهره‌برداری رسید.
مدیرعامل شرکت گاز استان فارس در این آیین با تأکید بر لزوم گازرسانی به نقاط مختلف شهری و روستایی و بهره‌مندی تمام مردم از این نعمت اظهار داشت: پیشرفت‌های اجرایی انجام‌شده حاصل همراهی مردم و پیگیری و تلاش مسئولان است.
هوشنگ محمدی با اشاره به آغاز گازرسانی به اقلید از سال ۱۳۷۶ عنوان داشت: شهر اقلید تا دو سال گذشته تنها نقطه این شهرستان بود که از نعمت گاز بهره‌مند شده بود.
وی به شبکه گازرسانی ۵۰۰ کیلومتری این شهرستان اشاره کرد و بیان داشت: از سال ۷۶ تا ۹۲ تنها ۱۶۰ کیلومتر از شبکه گاز اقلید اجرا شد که این میزان طی دو سال گذشته به ۳۴۰ کیلومتر رسید.
محمدی به وجود ۶۶ روستای مشمول گازرسانی در اقلید اشاره و تصریح کرد: تا پیش از شروع کار دولت تدبیر و امید در هیچ‌یک از روستاهای این شهرستان گازرسانی صورت نگرفته بود اما به حمد الهی و با تدبیر این دولت ۱۱ روستا از هفته دولت امسال از این نعمت بهره‌مند شدند و گازرسانی به چهار روستای دیگر نیز در دست اجراست.
مدیرعامل شرکت گاز فارس به انتخاب پیمانکار و آغاز اجرای عملیات گازرسانی در ۲۶ روستای دیگر اقلید اشاره کرد و گفت: گازرسانی به سایر روستاهای این شهرستان نیز در مرحله اجرای مطالعات فنی و انتخاب پیمانکار است و به‌زودی آغاز خواهد شد.
این مسئول با اشاره به تکمیل یا اجرای گازرسانی به شهرک‌های صنعتی یک و دو اقلید، خنجشت و حسن‌آباد خاطرنشان کرد: خدمات گازرسانی به اقلید طی دو سال گذشته قابل‌ مقایسه با هیچ دوره‌ای نیست.
محمدی در پایان سخنان خود بابیان اینکه پروژه گازرسانی به دژکرد یکی از دغدغه‌های اصلی مسئولان بوده است به کلنگ‌زنی این پروژه در هفته دولت سال گذشته اشاره و بیان کرد: با اتمام این پروژه که با اعتباری بالغ‌بر ۸ میلیارد تومان صورت گرفت یک‌هزار و ۵۰۰ خانوار از نعمت گاز بهره‌مند می‌شوند.

 

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه