رفتن به بالا
  • چهارشنبه - ۱۴ بهمن ۱۳۹۴ - ۰۴:۴۵
  • کد خبر : ۲۰۱۸
  • مشاهده :933 views
News10447

۵۲ پروژه عمرانی در اقلید به بهره‌برداری می‌رسد

فرماندار اقلید از بهره‌برداری ۵۲ پروژه عمرانی با اعتباری بالغ‌ بر ۳۰ میلیارد تومان در دهه‌فجر امسال در این شهرستان خبر داد. به گزارش خبرگزاری فارس از اقلید، صادق کریمی عصر امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران با تبریک فرارسیدن سال‌روز پیروزی انقلاب اسلامی ایران و بزرگداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب و دفاع مقدس اظهار […]

فرماندار اقلید از بهره‌برداری ۵۲ پروژه عمرانی با اعتباری بالغ‌ بر ۳۰ میلیارد تومان در دهه‌فجر امسال در این شهرستان خبر داد.
به گزارش خبرگزاری فارس از اقلید، صادق کریمی عصر امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران با تبریک فرارسیدن سال‌روز پیروزی انقلاب اسلامی ایران و بزرگداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب و دفاع مقدس اظهار داشت: انقلاب اسلامی ایران در دنیا و در طول تاریخ بی‌نظیر است.
وی ملت غیور، بصیر و وفادار ایران را سرمایه واقعی و مؤثر کشور در کسب موفقیت و پیشرفت در عرصه‌های مختلف خواند و بر لزوم تلاش مسئولان در راستای احقاق حق واقعی آنان و رفع مسائل و مشکلات کشور باهدف رفاه و آسایش بیشتر مردم تأکید کرد.
کریمی با اشاره به مشکلات موجود در کشور به تلاش‌های انجام‌شده در راستای خدمت به مردم و آبادانی بیشتر نقاط مختلف شهری و روستایی اشاره کرد و از بهره‌برداری ۵۲ پروژه عمرانی با اعتباری بالغ‌بر ۳۰ میلیارد تومان در دهه‌فجر امسال در اقلید خبر داد.
این مسئول با تأکید بر لزوم ایجاد، تکمیل و تجهیز بستر مناسب آموزشی در آموزش‌ و پرورش به‌منظور تعلیم و تربیت انسان‌هایی عالم، فرهیخته، متخصص و آگاه، به بهره‌برداری هفت پروژه عمرانی آموزش‌ و پرورش اقلید با اعتباری بالغ‌بر ۳۸ هزار و ۸۰۰ میلیون ریال در دهه‌فجر امسال در این شهرستان خبر داد و افزود: سه پروژه آموزش‌ و پرورش با اعتبار ۱۲ هزار میلیون ریالی در این ایام در اقلید کلنگ‌زنی خواهد شد.
فرماندار اقلید با اشاره به افتتاح هشت پروژه کشاورزی با صرف هزینه ۲۳ هزار و ۸۲۴ میلیون ریالی از بهره‌برداری دو طرح گازرسانی با اعتباری حدود ۱۴ میلیارد تومان در دهه‌فجر امسال در این شهرستان سخن گفت و عنوان داشت: بهره‌برداری از شش پروژه بهداشت و درمان با اعتبار ۴ هزار و ۶۵۰ میلیون ریال، شش طرح مخابراتی با اعتبار ۷ هزار و ۱۰۰ میلیون ریال، چهار پروژه برق‌رسانی با اعتباری بیش از ۲ میلیارد تومان، سه طرح راه و شهرسازی با صرف اعتبار ۲۰ هزار و ۷۵۰ میلیون ریال، دو مسکن مددجویی با اعتبار یک‌هزار و ۱۷۵ میلیون ریال از جمله طرح‌هایی است که در این ایام به بهره‌برداری می‌رسد.
وی ادامه داد: بهره‌برداری از دو طرح بنیاد مسکن با اعتبار هزار و ۱۰۰ میلیون ریال، دو پروژه ورزشی با اعتبار ۱۳ هزار و ۱۰۰ میلیون ریال، یک طرح عشایری با اعتبار ۴۵۰ میلیون ریال، سالن چندمنظوره کارگران با اعتباری حدود ۶۰۰ میلیون تومان و دو طرح صنعتی با اعتبار ۷ هزار میلیون ریالی در دهه‌فجر امسال از دیگر برکات انقلاب و خدمات دولت به مردم این شهرستان است.
این مسئول تصریح کرد: برگزاری ویژه‌برنامه‌های متنوع و متعدد فرهنگی، ورزشی، بصیرتی، هنری و… در سطح شهرها و روستاهای اقلید از دیگر برنامه‌های بزرگ‌داشت دهه مبارک فجر در این شهرستان است.
کریمی در پایان سخنان خود با تأکید بر لزوم همدلی و همزبانی ملت و دولت، دهه‌فجر را فرصتی مناسب برای اثبات و ارتقای وحدت و انسجام ملی و صیانت از ارزش‌های والای انقلاب اسلامی عنوان کرد و حضور گسترده و باشکوه مردم و مسئولان در راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال را خواستار شد.

 

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه