رفتن به بالا
  • چهارشنبه - ۱۴ بهمن ۱۳۹۴ - ۰۴:۴۳
  • کد خبر : ۲۰۱۴
  • مشاهده :954 views

بهره‌برداری از ۸ پروژه کشاورزی در اقلید

مدیر جهاد کشاورزی اقلید از بهره‌برداری هشت طرح کشاورزی با اعتباری بالغ‌بر ۲۳ هزار و ۸۲۴ میلیون ریال در دهه فجر امسال در این شهرستان خبر داد. سید ماشاءالله حسینی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اقلید با گرامیداشت ایام پیروزی انقلاب اسلامی ایران از بهره‌برداری هشت پروژه کشاورزی بااعتباری بالغ‌بر ۲۳ هزار و […]

مدیر جهاد کشاورزی اقلید از بهره‌برداری هشت طرح کشاورزی با اعتباری بالغ‌بر ۲۳ هزار و ۸۲۴ میلیون ریال در دهه فجر امسال در این شهرستان خبر داد.
سید ماشاءالله حسینی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اقلید با گرامیداشت ایام پیروزی انقلاب اسلامی ایران از بهره‌برداری هشت پروژه کشاورزی بااعتباری بالغ‌بر ۲۳ هزار و ۸۲۴ میلیون ریال در دهه فجر امسال در این شهرستان خبر داد.
وی با اشاره به اختصاص مقام نخست استانی اجرای طرح آبیاری نوین به اقلید عنوان داشت: در سال گذشته در ۲ هزار و ۷۶۶ هکتار از اراضی کشاورزی این شهرستان سیستم آبیاری نوین اجرا شد که ۸۲۸ هکتار از این اراضی مربوط به طرح قطره‌ای نواری و یک‌هزار و ۹۳۸ هکتار مربوط به اجرای طرح بارانی بود.
حسینی همچنین به اجرای این طرح در ۲ هزار و ۵۰۰ هکتار از اراضی کشاورزی اقلید از ابتدای سال جاری تاکنون اشاره کرد و افزود: بهره‌برداری از شش طرح آبیاری نوین در بیش از ۱۵۰ هکتار از اراضی کشاورزی سده، سیربانو، دشت بکان، حسین‌آباد، آب باریک و دشت نمدان در دهه فجر امسال ازجمله خدمات جهاد کشاورزی اقلید است.
مدیر جهاد کشاورزی اقلید به احداث شبکه آبیاری در ۴ هزار و ۶۴۲ متر از اراضی حومه شهر اقلید اشاره و بیان کرد: این طرح با اعتباری بالغ‌ بر ۷ هزار و ۱۰۰ میلیون ریال در سال ۹۳ آغاز شده است که در دهه فجر امسال به بهره‌برداری می‌رسد.
حسینی همچنین احداث واحد پرواربندی گوسفند ۴۰۰ رأسی در روستای نظام‌آباد اقلید را از دیگر طرح‌های اجرایی جهاد کشاورزی اقلید که در دهه فجر امسال بهره‌برداری می‌شود عنوان کرد و گفت: این طرح با اعتباری بالغ‌بر ۵ هزار و ۵۰۰ میلیون ریال اجرا شده است.

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه